Najbardziej zwariowane walentynkowe pary gier video

bloody_heart2

Są walentynki. Takie miłe amerykańskie święto. Proponuję zatem zabawić się w małą grę. Wyobraźmy sobie najbardziej zwariowane pary złożone z trójkącików. Im bardziej zwariowane tym lepiej.

 Juliet Starling (Lollipop Chainsaw) – Kratos (God of War)

God O fWar and lilipopKratos po zgładzeniu Olimpu, trafia w nasze czasy. Dosłownie trafia, bo XXI wiek to dla niego bajka. Poznaje Juliet, która z miejsca ulega bogowi wojny. Ta parka zdmuchnęłaby wszystko ze swej drogi w krwawo-pastelowych kolorach. Ale serio. Wyobraźcie sobie te kombinacje i ich efekty. Kratos zakładający łańcuch na szyję denata i Juliet wybijająca jego głowę z korpusu w tęczowych barwach. Chore. Ale i piękne.

 Ezio Auditore (Assassin’s Creed 2)  Catwomen (Batman: Arkham City)

ezzio audittorre and catwomanAnimus ulega awarii. Desmond w jakiś sposób zachowuje w realnym świecie osobowość Ezio. Nie wiadomo, czy oszalał, czy renesansowy Włoch rzeczywiście trafił do przyszłości. Ezio z miejsca postanawia się rozejrzeć w najbliższym mieście. Wiecie, powspinać się trochę po gzymsach i może poskakać między wieżami World Trade Center (Ezio nie koniecznie musi wiedzieć, że one już nie istnieją). Trafia jednak do Gotham (nie pytajcie jak…). Po wielu perturbacjach przypada sobie do gustu z kocicą. Gdyby ta para wystąpiła w „Tańcu z gwiazdami” to ich śmiertelny balet pochłonąłby pół Polski. Asasyn z generacją nowych maszynek byłby nie do zatrzymania. A pani kocica pokazała już w Arkham City, że umie dużo więcej niż tylko seksownie machać tyłeczkiem.

nathan and lara Nathan Drake (Uncharted)  Lara Croft (Tomb Raider)

Trochę bardziej tradycyjnie. Ale Lara Croft znowu robi ŁAŁ. Bo nie chodzi o starą Croftównę z cyckami za głowę. Tylko tę nową panienkę Croft. Młoda pani archeolog dzięki pracy Crystal Dynamics w końcu zyskała ludzkie odbicie. Jest bardziej krucha. Co nie znaczy, że nie zabójcza. Nathan Drake we współpracy z uczącą się dopiero łowczynią posążków to byłby romans, o którym trzaskałyby wszystkie branżowe media. Ta dwójka odkryłaby Antarktydę na Marsie. Jedną ręką.

sf4-ryuRyu (Street Fighter) – Kitana (Mortal Kombat)

Ryu zasłużył na prezent. Ledwo ukończył 25 lat (pierwsza gra z jego udziałem pojawiła się w sierpniu 1987 roku, niemalże jestem z nim równolatkiem), a wygrał więcej turniejów niż Małysz zdobył medali przez całą swoją karierę. I to zasłużył na prezent przez duże P. Z największymi buforami na rynku. Render_kitana2opiaMyślałem z początku o kimś z serii Dead or Alive, ale że w ostatniej odsłonie jakby pomniejszono dziewczynom walory oddechowe, a pałeczkę lidera przejęła seria Soul Calibur, która na obecnej generacji złapała tendencję zniżkową. To padło na odwiecznego konkurenta Street Fightera. A jeżeli już smocza seria, to oczywiście księżniczka Kitana. Nie dosyć, że dziewczę ma ma klatę większą niż Pudzian, to po upojnych bataliach miałby kto wymęczonego Ryu wachlować.

Gay Tony (GTA: The Ballad of Gay Tony) – Dante (DMC: Devil May Cry)

Gay Tony and DanteGracze na całym świecie na długo nim nowa część DMC ujrzała światło dzienne zastanawiali się nad orientacją seksualną młodego Dantego. Ninja Theory wszystkiemu zaprzeczało. Słupki sprzedażowe były jednak w zagrożeniu. Pół demon został zmuszony zmyć pośpiesznie cały makeup i udawać twardziela.
Udało się. Recenzenci się nie pokapowali. Szampany wystrzeliły. A tam gdzie szampan, tam i gej Tony. Najwidoczniej Dantego musiało skusić ten luksusowy tryb życia. Kasa przestała być ważna. Świętowanie okazało się jednak zbyt pośpieszne. Gracze zwietrzyli pismo nosem. I nim błyski fleszy wyłowiły z tłumu bawiącą się parkę, sprzedaż padła na pysk. Obecnie nowy DMC (podając dane za VGChartz) z ledwością dobija do 1 mln sprzedanych kopii. Ja tam jestem tolerancyjny i życzę twórcom Enslaved jak najlepiej. Czas by w końcu przełamać złą passę, bo jak tak dalej pójdzie to niedługo kolejne dobre studio pójdzie do piachu.

And that’s all folks. No chyba, że macie jakieś inne powykręcane pomysły?

Grami

Reklamy

One comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s